משלוחים מהירים חינם בהזמנות מעל ₪300

משלוחים חינם בהזמנות מעל ₪300 | עד 5 ימי עסקים | רכישה מאובטחת

כמה מרוויחה פאנית? כל האמת!

כמה מרוויחה פאנית
מחירי הפאות גבוהים, על זה אין ויכוח, אבל כמה מתוך זה באמת מרוויחה הפאנית? האם זה מקצוע שכדאי ללמוד? מה אפשרויות התעסוקה של פאניות? מה הן באמת עושות? איפה לומדים את זה? ועוד ועוד! יצאנו לבדוק את מה שמעניין את כולם, כמה מרוויחה פאנית?

כמה פאנית מרוויחה בחודש?

פאנית מתחילה ללא ניסיון, שבוחרת לעבוד כשכירה, תרוויח בתחילת הדרך שכר משוער של כ-30 ש”ח לשעה (שכר מינימום) – בערך 5,300 ש”ח לחודש במשרה מלאה.
ככל שתרכוש מקצועיות וניסיון רב יותר בעבודה, תוכל כמובן להרוויח יותר, פאניות מנוסות ומקצועיות שעובדות כשכירות מרוויחות ממוצע של כ-80 ש”ח לשעה, בערך 14,000-15,000 ש”ח לחודש במשרה מלאה. 

פאנית שבוחרת להתחיל את דרכה כעצמאית תרוויח בערך 400-1000 ש”ח מהתאמה אחת, ובהמשך כשהיא כבר מנוסה בהתאמות וקונה חומרי גלם בסיטונאות ובמחירים נוחים, היא תוכל להרוויח בין 5000-6000 ש”ח להתאמת פאה אחת.
אם תבחרי להיות עצמאית, הכל יהיה תלוי בך, בכישרונות וברצונות שלך, והשמיים הם הגבול. עצמאית אחת יכולה לעבוד מהבית תוך כדי גידול ילדים ולהשיג לקוחות מפה לאוזן, ועצמאית אחרת יכולה להשקיע את כל כולה בהתמקצעות ובשיווק ותוך זמן קצר יחסית להיות בעלת עסק גדול ומצליח לפאות!

כשמדובר בפאנית עצמאית, השכר לחודש תלוי במקצועיות, באיכות הפאות, בסוג הלקוחות ובכמות העבודה. פאנית שרוכשת לעצמה קהל לקוחות אמיד יכולה להרוויח יותר מפאנית אשר קהל הלקוחות שלה בעל תקציב נמוך. ופאנית שמשקיעה זמן רב בעבודה תרוויח יותר מפאנית שהעבודה היא לא עיסוקה המרכזי.

האם פאנית יכולה לעבוד מהבית?

בהחלט! פאניות רבות החלו את דרכן בעבודת פאנות כעבודה צידית להשלמת הכנסה, בזמן שהן עסוקות בגידול הילדים וטיפול בבית. הלימודים מכשירים אתכן לעשות הכל בעצמכן, כך שהבחירה אם לעבוד כעצמאית מהבית, או כשכירה בחברה או חנות היא החלטה שלכן בלבד. תמיד אפשר להתחיל בקטן ולהרגיש אם העבודה הזו מתאימה לכן ואם הייתן רוצות לעשות בה את הקריירה המקצועית שלכן ולהתפתח.

פאניות רבות שלמדו את המקצוע לעומק יודעות לבנות פאות בעצמן והן עושות את הכל מ-א’ ועד ת’. החל מקניית החומרים, בניית הפאה, התאמתה, תספורת, צביעה, תחזוקה ותיקונים. ככה שתוכלו לעבוד מאיפה שתרצו! 

כמה מרוויחה פאנית? כל האמת!

כמה פאות בחודש מתאימה פאנית?

כמובן שזה תלוי בעבודת הפאנית, אם היא שכירה בחנות מצליחה, היא ככל הנראה תעבוד בהתאמת פאות ללא הפסקה, כך שבחודש זה מגיע למספר מכובד מאוד של התאמות. בנוגע לעצמאית, שוב, זה תלוי ביכולת להשיג לקוחות ובמטרות של הפאנית. פאנית שמקדישה את רוב זמנה לטיפול במשפחה ובבית תתאים פחות פאות מפאנית שמשקיעה את כל כולה בעבודה.

מה בדיוק העבודה של פאנית?

הפאנית עוזרת ללקוחה בבחירת הפאה ומתאימה אותה (או מייצרת אותה) במיוחד לבקשת הלקוחה. 

הפאנית מעצבת את התסרוקת של הפאה בצורה שתתאים לאישה ולעיתים גם צובעת אותה. הרבה פעמים הפאנית היא זו אשר גם תטפל בפאה בכל פעם שצריך לנקות אותה, לסרק או לתקן אותה, היא יודעת לדאוג לתחזוקה איכותית של הפאה, היא חופפת, מסרקת, מספרת, מתקנת, מוסיפה שיער ועוד.

פאניות רבות לא רק מתאימות את הפאות, הן גם מייצרות אותן בעצמן. איכות העבודה וחומרי הגלם בהם תשתמש הפאנית לתחזוקת הפאות הקיימות ולייצורן של הפאות החדשות ייקבעו את אורך החיים של הפאה. תחזוקה לא טובה עלולה לסכן את הפאה ולקצר את חייה, לכן חשוב שהמקצועיות של הפאנית תהיה ברמה גבוהה ושהיא תעבוד עם חומרי גלם וחומרי טיפוח איכותיים.

כמה מרוויחה פאנית? כל האמת!

מה ההוצאות של פאנית?

אם הפאנית מוכרת פאות מוכנות, ההוצאות שלה יהיו עלות הפאות (וזה כמובן תלוי באיכות שאיתה היא בוחרת לעבוד) ועלות התכשירים בהם היא תשתמש לטיפול בפאות (מוצרים לטיפוח השיער, מסרקים, וכו’).

אם הפאנית בונה פאות בעצמה, ההוצאות יהיו מורכבות מהרבה יותר פרמטרים כמו: שיער (שקיים באיכויות שונות, המחיר גם תלוי בכמות שקונים) וציוד להרכבת הפאות כמו:
ראש בובה לעבודה, סקין לפאות, מעמד לראש בובה, מכונת תפירה, ציוד לספרות, רשתות, מחטים, מסרקים, בדי רשת, קוצץ, גומיות, סיכות, פורם, מניפת צבעים, וכמובן מוצרים איכותיים לטיפוח השיער שישמרו על הפאה שופעת ויפה לאורך זמן, ויעזרו לפאנית לטפח את הפאות החדשות והפאות שמגיעות לסירוק, ניקוי ותיקון.

איך לומדים להיות פאנית?

הדרך הטובה ביותר לרכוש את המקצוע היא ללמוד במוסד מקצועי שמציע מסלול הכשרה. המגוון גדול וקיימים היום בתי ספר וקורסים רבים לפאנות.

תוכלו ללמוד את עבודת הפאנית הבסיסית; אומנות התאמת הפאה לכל איש.ה, עיצוב התסרוקת לפאה ושינוי גוון שיער הפאה בהתאם למבנה הפנים, לגיל ולסגנון, וכמובן כיצד לטפל בפאה כך שתאריך ימים בנראות מעולה.

יש מוסדות שבנוסף ללימודי הבסיס מציעים קורסים נוספים להעמקת הידע והיכולת וקורסים משלימים לעבודת הפאנית. קורס ‘קאסטם’ לדוגמא, הוא קורס בו לומדים את כל שלבי ההכנה של הפאה, איך לתכנן ולבנות פאה בעבודת יד וכל מה שצריך לדעת כדי להפוך לפאנית מומחית מקצועית. הלימודים כוללים ניסיון פרקטי כך שבתום הלימודים תוכלי לבחור את המסלול המתאים לך לתחילת העבודה במקצוע.

אילו כישורים דרושים לפאנית?

כדי להיות אשת מקצוע טובה ומצליחה חשוב קודם כל לאהוב את תחום השיער ולדעת לתת שירות אישי. 

המקצועיות והכישרון השיווקי חשובים ביותר, אך זה לא הכל, לאנשים יש נטייה להיפתח כשהם מקבלים טיפול אישי, לכן אחד הדברים שיכולים לעזור לכן להצליח במקצוע הוא כישורים חברתיים טובים, שירותיות ואמינות. אישה שנהנית לפגוש את הפאנית שלה, שיודעת שהיא יכולה לסמוך עליה ועל המוצרים שהיא מקבלת ממנה, לא תחליף אותה בקלות!

כמה מרוויחה פאנית? כל האמת!

מה משפיע על המחירים של פאות?

המחירים של פאות משתנים בהתאם לגורמים רבים כמו: סוג השיער, מקור השיער, אורך השיער, הגוון, התספורת ועוד. כמובן שפאה משיער אמיתי תעלה הרבה יותר מאשר פאה משיער סינטטי וגם באלה יש סוגי איכויות שונים שישפיעו על המחיר.
פאנית שמייצרת את הפאות בעצמה קונה שיער מיובא מחו”ל ואז שוזרת אותו לפאה, מטפלת בה ומטפחת אותה והעלויות כמובן בהתאם.

כמה זמן לוקח להתאים פאה?

לפעמים התאמת פאה יכולה להיות כמו ללכת למספרה, נשים באות, בוחרות, ממתינות קצת (אם צריך לסדר את הפאה) ויוצאות כמו חדשות. אבל מכיוון שזו עבודה שדורשת התאמה אישית והנסיבות בשלן הלקוחות מגיעות לקנות פאה הן רבות, המשימה יכולה להתארך לעיתים ליותר ממפגש אחד. 

כלות שבאות להתאים לעצמן את הפאה הראשונה לפני החתונה, זקוקות ליותר ייעוץ והכוונה, ונשים שהן כבר מיומנות ברכישת פאה (או פאות) אחת לכמה שנים ויודעות בדיוק מה הן רוצות; מודדות, בוחרות פאה ותספורת והתהליך קצר בהרבה.

לא רק נשים דתיות קונות פאות, פאות עוזרות להרבה אנשים שסובלים מדילול שיער במצב של מחלה או דילול גנטי, וכדי להרגיש טוב עם עצמם ועם המראה שלהם, הם רוכשים פאות. פאות תמיד היו גם עניין שקשור לאופנה, והיום יותר מתמיד אנשים אוהבים לרכוש פאות עם תספורות טרנדיות, להאריך ולקצר שיער ברגע, וכמובן להחליף צבעים! לכן, הזמן שלוקח להתאים פאה תלוי במטרה.

לסיכום

הצורך בפאות הוא אינסופי, ולמרות שההיצע בשוק רב, תמיד יש צורך בפאניות מקצועיות ושירותיות.

אנחנו מקווים שהצלחתם להפיק מן המאמר את המירב ולהבין כמה פאנית מרוויחה ומה האפשרויות התעסוקתיות שלה.
אנחנו ב’גולדקס‘ משווקים מוצרי שיער איכותיים ומוצרים מיוחדים לפאות, אנו מציעים מחירים מיוחדים לפאניות ויצרניות! צרו איתנו קשר בטלפון 077-444-7660 או בוואטסאפ, ונשמח לתת לכן שירות מעולה, ציוד פאניות מקצועי, ומחירים שתאהבו!

בהצלחה!

מומלצים

כמה מרוויחה פאנית

כמה מרוויחה פאנית? כל האמת!

מחירי הפאות גבוהים, על זה אין ויכוח, אבל כמה מתוך זה באמת מרוויחה הפאנית? האם זה מקצוע שכדאי ללמוד? מה אפשרויות התעסוקה של פאניות? מה הן באמת עושות? איפה לומדים את זה? ועוד ועוד!

יצאנו לבדוק את מה שמעניין את כולם, כמה מרוויחה פאנית?

להמשך קריאה »
0
עגלת קניות
עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות
שיער גלי עם בייביליס

לא חבל לשלם יותר?

הצטרפו לקבוצת המבצעים הסודית שלנו ותיהנו ממוצרי שיער:

– מהמותגים המובילים
– במחירים הטובים בישראל

– במשלוח מהיר

הצטרפו למשפחת גולדקס

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ותתעדכנו בשלל מבצעים והטבות לפני כולם!