משלוחים מהירים חינם בהזמנות מעל ₪300

משלוחים חינם בהזמנות מעל ₪300 | עד 5 ימי עסקים | רכישה מאובטחת

הסיכונים / עלויות / תוצאות – בהשתלת שיער לגברים

התקרחות זו אולי אחת התופעות הכי מוכרות והכי מעצבנות בקרב גברים. היא בולטת ולא פחות מכך היא משפיעה על הנראות. 

אולי בשל כך הפתרונות המוצעים בשוק למניעת התקרחות והפסקה של נשירת השיער רבים כל כך ומגוונים כל כך ונעים על הסקאלה שבין כדורים ומשחות לטיפולים אלטרנטיביים, אבל לא פעם בסופו של דבר אי אפשר לעצור את הטבע באופן מלא והנשירה שבסופה התקרחות מלאה או חלקית הופכת לעובדה מוגמרת. 

למרות שנראה שאין ברירה אלא להשלים עם התופעה, הטכנולוגיות החדשניות שנולדו בשנים האחרונות מגלות שיש פתרון. גם גברים שהקריחו באופן חלקי וגם מי שהקריחו לגמרי, יכולים להחזיר לעצמם את המראה הטבעי והמוכר להם ולהימנע מחוסר ביטחון וקשיים בהסתגלות לדמות שניצבת מול המראה והפתרון הכי מוכר, בטוח ויעיל זהו טיפול להשתלת שיער. 

אבל רגע, עוד בטרם נכנסים אל בין דלתות מרכז להשתלות שיער, הנה כמה דברים שחשוב מאוד לדבר עליהם לפני:

בתור התחלה נשאלת השאלה מדוע מתרחשת הנשירה? התשובה היא קודם כל גנטיקה, נשירת שיער מתרחשת אצל גברים יותר מאשר אצל נשים וקשורה גם בהורמון הטסטסטורון הגברי. בפועל, מה שקורה זה שסיב השערה, מה שמחזיק את השערה במקום, נחלש והיא נושרת. 

השתלת שיער בעצם לוקחת שערות עמידות גנטית לנשירה, בעיקר מהאזור האחורי של הראש, לאחר מכן מפוצלות השיערות לקבוצות קטנות והמטפל משתיל את השיער בנקבים קטנים שנעשו בעור לצורך כך. 

הסיכונים:

כמו בכל פרוצדורה רפואית, גם להשתלת שיער עשויים להיות סיכונים מסויימים. חשוב להדגיש, לא כל מי שבוחר לעבור השתלת שיער יתקל בכל תופעות הלוואי שנפרט מיד, אבל רצוי להגיע מוכנים עם מלוא המידע עוד בטרם תחילת התהליך.

  1. דלקות – באזור שבו הושתלו שיערות עשויה להתפתח דלקת זקיק השיער שמלווה באודם מקומי, גרד ופריחה. 
  2. צלקת – השתלת שיער לא מוצלחת או שנעשית בידי אדם שלא מספיק מומחה לעניין עשויה להסתיים במפח נפש גדול בשל צלקת בולטת שתשאר באזור ההשתלה. כדי להתמודד עם הסיכון, חשוב מאוד מאוד לפגוש את הגורם המטפל עוד לפני תחילת התהליך ולבדוק אופציות ושיטות השתלה שונות בכדי לגלות מה מבין השיטות תשאיר הכי פחות סימנים על העור שלכם.
  3. כאבים באזור המושתל – כאב, חוסר תחושה או נפיחות עשויים להיווצר באזור שעבר השתלה, בדיוק כמו לאחר כל תהליך רפואי אחר. את הכאב אפשר למנוע באמצעות כדורים נגד כאב ואם נוצרת חוסר תחושה, לדעת כי היא תחזור לאחר מספר שבועות. 
  4. מראה מלאכותי – החשש הגדול ביותר לאחר השתלה הוא מהיווצרות של מראה לא טבעי שיגרם בשל השתלה של שיער בכיוון ההפוך לצמיחת השיער הטבעית, בשל יצירת קרחות מעטות או בליטות באזור המושתל. 

עלויות:

מחיר השתלת שיער תלוי בכמה גורמים עיקריים: כמות השיער המושתל, אורך הטיפול וסוג הטיפול ביניהם. קשה להעריך באופן מדוייק כמה תעלה השתלת שיער בישראל לאדם ספציפי בשל הצורך לתת תשובות מדויקות לשאלות לעיל אבל מחירה של השתלת שיער בכמות של בין 4000 ל-6000 זקיקי שיער יעמוד בממוצע על בין 12 אלף שקלים ל-24 אלף שקלים. 

כמובן שגם לאיכות המטפל יש השפעה על עלות הטיפול וככל שהמטפל מומחה יותר, עלות הטיפול גבוהה יותר. 

תוצאות:

התוצאה הסופית הרצויה היא טבעית ככל שניתן, אבל חשוב לדעת שהשתלת שיער איכותית היא תהליך ארוך טווח שיכול לקחת אפילו שנה. 

את ההשתלות מבצעים לפעמים בכמה מפגשים שלאחריהם נושר השיער המושתל ורק לאחר מכן תתחיל צמיחה מחודשת של שיער, כך שהתהליך לוקח זמן ודורש סבלנות מרובה. 

בסופו של דבר, אם ההשתלה הייתה איכותית וטובה, שטח הקרחת אמור להתמלא בשיער והמראה כאמור, חוזר להיות טבעי ככל שניתן, זאת לצד חיזוק סיבי השערה באזור המושתל לאחר שהשערות שנשרו היו בעלות סיב מוחלש יותר. 

לפרטים נוספים אודות השתלות שיער וטיפולי אסתטיקה היכנסו לאתר היועצת.

מומלצים

0
עגלת קניות
עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות
שיער גלי עם בייביליס

לא חבל לשלם יותר?

הצטרפו לקבוצת המבצעים הסודית שלנו ותיהנו ממוצרי שיער:

– מהמותגים המובילים
– במחירים הטובים בישראל

– במשלוח מהיר

הצטרפו למשפחת גולדקס

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ותתעדכנו בשלל מבצעים והטבות לפני כולם!